Välkommen att boka plats på gudstjänst söndagar 10.30 & till andra event i kyrkan! 

Vi släpper 50 platser inför varje söndag där du kan få möjligheten att vara med. Du kan bara komma om du är frisk utan förkylnings- eller luftvägssymptom. Välkomstteamet checkar av dig mot anmälningslistan när du kommer till kyrkan. Kan du inte vara med i kyrkan kan du lyssna till predikan här i efterhand. Gudstjänsten livestreamas också på vår YoutubekanalHar du böneämnen eller vill ha samtal med någon så kan du maila till info@skogsrokyrkan.se. 

Här finns också anmälningslänkar till andra event i kyrkan. Välkommen att anmäla dig om du är frisk utan förkylnings- eller luftvägssymptom. 

Har du anmält dig men vill avboka din plats pga förkylningssymptom hos dig eller Covid-19 hos familjemedlem så sms pastor Waldemar Sjögren 0793-486197